O chalupě

Na jaře 2016 proběhla rekonstrukce a chalupa byla vybavena novým nábytkem, spotřebiči a dalším vybavením. Obytná plocha je cca 170 m2.

Maximální kapacita je 10 osob.

Chalupa je dvoupatrová a nabízí tři ložnice, společnou místnost s kulečníkem, TV, vnitřním krbem a plně vybavenou kuchyni. V každém patře je koupelna s wc. K dispozici je také garáž, zastřešená terasa s grilem a oplocená zahrada. 

V přízemí chalupy je obývací místnost, kde je k dispozici také kulečník a stolní fotbálek. Z obytné místnosti lze vyjít ven na zahradu, kde je zastřešená terasa a gril. Na zahradě je k dispozici také bazén a pískoviště pro děti. Dále je v přízemí kuchyně, sociální zařízení (wc, umyvadlo a vana) a garáž, kde se dají uskladnit kola. 

V prvním patře jsou tři ložnice z toho jedna průchozí a sociální zařízení (wc, umyvadlo a sprchový kout). Jedna ložnice má 2 lůžka, druhá (průchozí) 3 lůžka a třetí s koupelnou, má kapacitu 4 lůžka. V obývací místnosti je rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. K dispozici je také dětská postýlka včetně povlečení a hraček. Nově jsou ve střešních oknech zatemňovací rolety a je k dispozici mobilní klimatizace pro snížení teploty v podkroví při tropických letních dnech. 

Vybavení kuchyně: sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, toustovač, topinkovač, příbory, talíře, skleničky, hrnce, atd.

Vytápění je možné krbovými kamny v obývací místnosti nebo klasickým kotlem s rozvodem do radiátorů.

Chalupa je vybavena infrasaunou pro dvě osoby.

Parkování je možné uvnitř oploceného pozemku.

V celé chalupě je k dispozici WiFi připojení k internetu.


Chalupa má dobrou dostupnost (autobusová i vlaková zastávka jsou cca 200m od objektu).

Nedaleko chalupy (cca 100m) je hospoda. Děti mohou využívat dětské hřiště, které je vzdáleno cca 100m. Hned vedle hřiště je asfaltová plocha, kde se dá hrát tenis nebo nohejbal.

Chalupa je k pronájmu celoročně.